Certifikáty a medaile budou vyrobeny pouze pro ty, kteří uhradí poplatek.
Ano, jednou z podmínek VRCHAŘSKÝCH KORUN je to, že účast je bezplatná.
Účast na VKO opravdu bude i nadále bezplatná,
zaplatíš pouze za medaili, pokud o ni budeš mít zájem.
Důvod je jediný: hromadí se mi medaile, o které nemá nikdo zájem
(zbytečně se za ně vyhodily peníze, které mohly být využity efektivněji).
Kdyby si někdo přál certifikát zaslat mailem, tato služba NEBUDE zpoplatněna.